Jesteśmy blisko
– na wyciągnięcie ręki

Nie możesz po prostu zapytać klientów czego potrzebują, a potem spróbować im to dać. Zanim uda Ci się to stworzyć oni będą chcieli czegoś nowego.
– Steve Jobs

Kontakt

 

Profesjonalna obsługa klienta

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Od 1998 roku zespół naszych pracowników tworzą wysoko wykształceni pracownicy służb medycznych – ratownicy i lekarze – z dużą praktyką dydaktyczną. Jako firma, działająca na rynku przez niemal dwie dekady, zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, dotyczące przepisów BHP, dzięki czemu oferowane przez nas usługi są realizowane na najwyższym poziomie. W naszej pracy dbamy nie tylko o jakość merytoryczną kursów, ale także zainteresowanie i aktywność uczestników. Staramy się, aby organizowane przez nas spotkania były ciekawe i wartościowe.

TBF – elastyczność i terminowość

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Księcia Ziemowita 53, jednak posiadamy także wiele oddziałów i przedstawicielstw w innych miastach na terenie całego kraju. Nasze usługi są, jak szkolenia BHP i nadzór BHP, są dostępne dla mieszkańców: Bielsko-Białej, Gdyni, Gdańska, Krakowa, Katowic, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina i Wrocławia. Świadczymy outsourcing BHP dla firm, co znacznie usprawnia ich funkcjonowanie i pozwala realizować cele. Pracownicy mogą skoncentrować się na swoich obowiązkach, a konieczność przeprowadzenia szkolenia BHP pozostaje naszym zadaniem. W związku z dużą liczbą naszych placówek mamy możliwość dostosowania poszczególnych usług BHP lub PPOŻ i terminów ich realizacji bezpośrednio do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Warto nadzór BHP przekazać na zewnątrz – korzyści z outsourcingu BHP jest coraz więcej. Jeśli Państwa firma potrzebuje nadzoru BHP czy doradztwa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub jeśli poszukują Państwo różnego typu szkoleń BHP, zapraszamy do kontaktu. W celu zamówienie kursów BHP oraz innych usług prosimy o zgłoszenia telefoniczne, mailowe lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na naszej stronie internetowej.

 

INFOLINIA 801 500 998

 

Zapraszamy do naszych oddziałów

  Formularz kontaktowy

  Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zdanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

  Imię i nazwisko:

  Telefon:

  E-mail:*

  Wiadomości:*

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami

  • TBF s.c.
   przedstawiciele regionalni

   Infolinia: 801 500 998

  Klienci
  Zobacz nasze referencje

  Z naszych usług skorzystali dotychczas:

  Nasze oddziały

  TBF s.c.

  Centrala

  ul. Księcia Ziemowita 53

  03-885 Warszawa

  tel. kom. +48 504 422 096

  e-mail: biuro@tbf.com.pl

   

  tel/fax: (+48) 22 679 66 22

  tel/fax: (+48) 22 678 34 13